9.3.2016, 22:35
Proč by ne, klidně bys jim mohl vydat česká pravidla. Doporučil bych tě všemi deseti!
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
| Anketa: Chtěli byste, aby u i nás vyšla edice Carcassonne Star Wars. Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Ano | 5 | 71.43% | |
| Ne | 1 | 14.29% | |
| Nevím | 1 | 14.29% | |
| Celkem | 7 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|