11.1.2026, 20:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.1.2026, 20:02 uživatelem LunarHexagon.)
něco víc než před měsícem jsem si objednal pár věcí z cunco, od 15.12.2025 to ale sedí kdesi na DHL skladu a nikam se to nehýbe
zkusil jsem kontaktovat českou poštu, která už má doručovací informace, ale nikdy se to k nim nedostalo
zkusil jsem kontaktovat to zatracený DHL, ale ty jejich stránky stojej za starou belu, nikde nemůžu najít email, kam poslat žádost ohledně toho, česká strana mě posílá "někam" protože s německou nic nemají, na německou jsem dostal jen číslo a stupidní AI bot co tě tam vítá umí jen německy (a já ne), takže se s tim krámem nedomluvim, aby mi dal člověka, email kterej jsem našel a zdánlivě by mohl pomoci byl na prd, jen mi odepsali, že na to ten email není a že na stránkách mám najít ten správnej
psal jsem i na cundco, 2 emaily už, ani na jeden nebyla ani automatická ani jiná reakce
ví někdo nějakej email na německou stranu DHL kam lze napsat, nebo nějaký funkční a reagující kontakt na cundco abych se dohádal rozpohybování toho balíku nebo vrácení peněz? už fakt nevim, kam se obrátit, protože mě každej ignoruje nebo posílá jinam, jsem z toho dost otrávenej a ptát se tady se mi zdá jako poslední možnost
zkusil jsem kontaktovat českou poštu, která už má doručovací informace, ale nikdy se to k nim nedostalo
zkusil jsem kontaktovat to zatracený DHL, ale ty jejich stránky stojej za starou belu, nikde nemůžu najít email, kam poslat žádost ohledně toho, česká strana mě posílá "někam" protože s německou nic nemají, na německou jsem dostal jen číslo a stupidní AI bot co tě tam vítá umí jen německy (a já ne), takže se s tim krámem nedomluvim, aby mi dal člověka, email kterej jsem našel a zdánlivě by mohl pomoci byl na prd, jen mi odepsali, že na to ten email není a že na stránkách mám najít ten správnej
psal jsem i na cundco, 2 emaily už, ani na jeden nebyla ani automatická ani jiná reakce
ví někdo nějakej email na německou stranu DHL kam lze napsat, nebo nějaký funkční a reagující kontakt na cundco abych se dohádal rozpohybování toho balíku nebo vrácení peněz? už fakt nevim, kam se obrátit, protože mě každej ignoruje nebo posílá jinam, jsem z toho dost otrávenej a ptát se tady se mi zdá jako poslední možnost

![[Obrázek: green-meeple.png]](https://www.carcassonneforum.cz//images/meeple_smilies/green-meeple.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)