18.11.2023, 15:27
Ahoj, mám otázku ohľadom staviteľa. V prípade že Uzatváram mesto ktoré mám obsadené ale v ťahu v ktorom ho Uzatváram na ňom staviteľ ešte nie je, môžem v správnosti ho do mesta uložiť pri tomto uzatvorení a zároveň teda ťahať druhu kartičku ?
Ďakujem za pomoc pri nesrovnalostiach
Ďakujem za pomoc pri nesrovnalostiach
