CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
3D tisk - najde se někdo?


téma založeno uživatelem Eldenroot - 23.12.2021, 13:46 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 3 Mati 2
#1
Zdravíčko,

našel by se zde někdo, kdo by mi vytiskl pár ks těchto "koleček"? Průměr vnější cca 36 mm, vnitřní 10 mm. Výška 1,5 cm. Ideálně to tisknout z něčeho pružného.

Bohužel model nemám k dispozici.

Šlo by to vymodelovat tady z obrázku?

Děkuji

Přiložené soubory Miniatury
   
#2
@Mati - díky, 3D model pak prosím dodáš? Já ti více infa pošlu, přijdu domů a přeměřím si a popřemýšlím co a jak... ale tak jak jsi to udělal, tak to vypadá moc dobře.

Díky!

Jinak v čem to modeluješ prosím?
Odpovědět
#3
V okolí nějakou dobrou duši seženu :)
[-] 1x   Mati
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  3D tisk - ASA filament Eldenroot 3 47 24.10.2022, 22:39
Poslední příspěvek: Kamzik



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)