Já si vyrobil katary (4karty), a tunel....obojí z nedostatku kusů....jo a taky německé kostely
---- +všechny zbylé varianty
---- +všechny zbylé varianty
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
Které neoficiální rozšíření jste si vyrobily? téma založeno uživatelem Samhoov - 31.10.2014, 10:40 | ... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Chtěli by jste Rozdělovací karty pro C1? | Chmura | 1 | 67 |
6.5.2024, 23:32 Poslední příspěvek: Meeple777 |
|
| Které verze koupit? | Danny | 66 | 13 281 |
30.11.2022, 21:51 Poslední příspěvek: kykloop |
|
| Neoficiální varianty původní verze - cca rok 2005 | Owen Meany | 4 | 1 453 |
11.1.2021, 13:10 Poslední příspěvek: Kamzik |
|