11.9.2017, 22:21
Big Box 4 (2012)
-Přemýšlel jsem jestli mám, ale nakonec mě zlákala cena!
NEKUPTE TO když za celý Big Box 4 (2012) chtějí jen 700,-Kč. A ještě jsem byl mile překvapen, nejen, že bylo vše komplet, ale kartičky jsou jako by je někdo právě vyloupal z plat.
-Přemýšlel jsem jestli mám, ale nakonec mě zlákala cena!

NEKUPTE TO když za celý Big Box 4 (2012) chtějí jen 700,-Kč. A ještě jsem byl mile překvapen, nejen, že bylo vše komplet, ale kartičky jsou jako by je někdo právě vyloupal z plat.
Chmura


Blahopřeju,
dobrá koupě ![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
. Zas na druhou stranu